Sponsor Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar
Lütfen bekleyin..

Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı izle

Güneşi Beklerken'de Demet için karar ne olacak?

05 Aralık 2013, 18:03

Kerem babasına isminin anlamını anlatırken yaşadığı aşktaki acıyı da anlatır. Kerem Zeynep'e olan aşkından nasıl vazgeçemiyorsa Zeynep de aynı şekilde Kerem'den vazgeçemiyor. Ama aradaki engeller çok fazla. Kerem Barış Zeynep ve Melis arasında seçim yapıp başına bela açmak zorunda bırakılır. Peki Kerem'i buna zorlayacak nasıl bir sırrı olabilir

Güneşi Beklerken 23. Bölüm Fragmanı | Fragman

2. fragman

Güneşi Beklerken 23. Bölüm 2. Fragmanı | Fragman

Zeynep'in kaçırılmasından sonra Kerem'in onu bulması Barış'ı rahatsız eder. Aksel Bir pazıl eline verir Barış'a ve o pazılı çözmeye çalışırken Kerem'in nasıl bulduğunu anlamaz. Kerem Barış'a Cansel'le uğraşmayalım dese de gidip Cansel'den kendisi hesap sorar. Zeynep kaçırılma olayından sonra hayata dair plan yapmaktan vazgeçer. Cansel banyoda suyunu keseni ararken...

Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı

Zeynep annesinin derine düşer ve kaptanda Demet'in masum oolduğuna inandığı için kurtarmak adına herşeyi yapar. Ama Tin neden Cem'in evine gizlice gire? Demet'in mahkemesini etkileyecek bir CD mi var?

En yeni fragman (20)


Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verse de Aksel kolay pes etmiyor ve aralarındaki savaş yeni birr boyuta geçiyor.

Kerem hiçbirşeyden habersiz tetikçinin peşinde. Tetikçi ise aldığı emri uygulamak üzere düğmeye basar. Ufuk, Ahmet Bey’le konuşmaya gider. Ahmet Bey’leKerem’in Zeynep’e yardımcı olmak üzere cinayet ile ilgili bir şüpheliyi takip ettiğini söyler. Ahmet çok geç olmadan tetikçiyi durdurmaya çalışır.

Zeynep Tüm delillerin annesinin aleyhinde olduğunu içn üzgündür. Kerem’in sayesinde Zeynep’e hiç ummadığı bir destek gelir. Bu destek Melis’tendir. Böylece Zeynep ile Melis arasındaki buzlar kırılmaya başlar.

Barış ise Ahmet ile konuşmaya, gazetedeki adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye gider. Fakat duydukları hiç de beklediği şeyler değildir.

Cihan, Demet’i çıkartmak için elinden gelen her şeyi yaparken Tülin de Cem’in evine gider. Cenaze ve baş sağlığı ziyaretlerini fırsat bilerek evinden gizli kamera kayıtlarının olduğu bilgisayarı almaya çalışır ancak, tetikçi de aynı şeyin peşindedir.

Kerem’i takip eden başka birileri daha vardır. Üstelik onun Barış ile olan gizli yerini de keşfetmişlerdir. Zeynep ise bu süreçte kendisini yalnız bıraktığı için Barış’a kızar ve ikili kavga eder. Melis onları barıştırmak için gizli yerlerinde bir buluşma ayarlar. Kızların önce geldiği yere Barış ve Kerem yerine davetsiz misafirler gelir. Kızların yaşadığı korkuyu gören Kerem çılgına döner. Barış intikam almak istiyorlarsa, acele etmeden planlı yapmaları konusunda onu ikna eder.

Demet’in ise mahkeme günü gelip çatar. Serbest bırakılması için bir mucize gerekmektedir.

Kerem ve Barış, Aksel’e hak ettiği dersi verirler. Ancak o da kolay pes edecek biri değildir. Ve aralarındaki savaş daha yeni başlamıştır.

Konusu: Demet (Ebru Aykaç) ve Zeynep (Hande Doğandemir), Bursa’nın Gölyazı ilçesinde güzel bir hayat süren anne ve kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler beklediği kadar gitmez ve elinde avucunda ne kadar varsa kaybeder. Bu esnada İstanbul’dan Demet’e çocukluk arkadaşı Jale (Deniz Türker) yardım elini uzatmıştır. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de hayata yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen ne var ne yok toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale… Jale, geçmişte yaptığı büyük hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmış elinden geldiğince onların mutluluğu için çabalamaktadır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını mahvedecektir.


Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı demet mahkeme, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı zeynep neden kaçırıldı, Güneşi Beklerken 23.bölüm fragmanı zeynepin aşkı keremi yakıyor


Sponsor Bağlantılar
  • Bu haberi paylaşın:
YORUM YAZ
UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar (0)
DİĞER Kategorisindeki Diğer Haberler
Empress ki'de Koryo Kralı Türklerle Yuan'a karşı ipekyolu anlaşması..
Ertan bu bölümde kendisine adam gibi davranmıyorlar diye bunalıma girer ve...
Kaçak yeni bölümde Serhat ve arkadaşlarına Hackerlik yapan birisi yardım ed..
Çalıkuşu'nda Kamran ve Selim'in Feride savaşı. Kamran Feride'yi..
Kaçak 12.bölüm fragmanında Serhat nasıl kurtulacak?
Benim İçin Üzülme'de Harun hapisten çıkmak için neler yapacak?
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=