Kadirov’un çocukları babalarına Ukraynalı askerleri “av ganimeti” olarak getiriyor. Siyaset


Ukraynalı askerler “Av Kupaları” | Kadirov’un çocukları savaş esirlerini babalarına getiriyor Putin’in kana susamış 46 yaşındaki Ramzan Kadırov’un vahşeti sınır tanımıyor ve gelecek nesillere de bulaşıyor. Görünüşe göre Çeçen lider…

Kadirov’un çocukları babalarına Ukraynalı askerleri “av ganimeti” olarak getiriyor.  Siyaset

Ukraynalı askerler “Av Kupaları” |

Kadirov’un çocukları savaş esirlerini babalarına getiriyor

Putin’in kana susamış 46 yaşındaki Ramzan Kadırov’un vahşeti sınır tanımıyor ve gelecek nesillere de bulaşıyor.

Görünüşe göre Çeçen lider kana susamış özelliklerini çocuklarına da aktarmış. Çünkü babalarına Ukraynalı savaş esirlerini cepheden “hediye” olarak getirdiler!

︎ Kadırov’un Telegram kanalında paylaştığı bir video, genç oğulları Akhmat (16), Eli (15) ve Adam (14) ile birlikte Kadırov’un diğer savaşçılarını en az üç Ukraynalı askeri gösterirken gösteriyor.

İğrenç: Putin’in kanlı atı, çocuklarının “avcılık ganimetlerinden” keyif alıyor.

Kadirov’un oğulları (hepsi güneş gözlüğü takıyor) Çeçen liderin savaşçıları ona Ukraynalı savaş esirlerini getirirken önden koşuyorlar.

Fotoğraf: Ramzan Kadırov’un Telegram kanalı

Ramzan Kadırov, çocuklarının ardından savaştan Ukraynalı askerler

Ramzan Kadırov, çocuklarının ardından Ukraynalı askerleri savaştan “getirdi”.

Fotoğraf: Ramzan Kadırov’un Telegram kanalı

Kadırov’un Telegram’da oğullarının savaşan kuvvetleri olarak adlandırdığı “gezgin grup”un bir üyesi, 23 yaşındaki Çeçen kültür bakanı Aishat Kadırova – Kadırov’un kızı.

İhanet: Çeçen lider, çocuklarının “Donbass’a yapılan olaylı bir geziden” döndüğünü yazmaya devam ediyor. Ukraynalı askerler için sempati? Bir iz değil.

Ukraynalı savaş esirlerinin kim olduğu belli değil. Ancak, daha yakın zamanlarda, Kadırov’un çocukları, Rus işgali altındaki Mariupol kentinde Çeçen savaşçılar tarafından fotoğraflandı.

► Gözden Geçirin: Ekim ayı başlarında Çeçen lider, oğullarını savaşa gönderdi. Kadırov, “askeri özel harekat alanında becerilerini kullanmaya hazırlar” dedi. Rusya’da Ukrayna’ya yönelik saldırı savaşına “askeri özel harekat” deniyor.

“Şaka yapmıyorum!” Çeçen cumhurbaşkanı o zaman söyledi. “Gerçek bir dövüşte ortaya çıkma zamanı.”

Kadirov, savaşın başlangıcından bu yana neredeyse her gün savaşçılarının videolarını yayınladı. Onları genellikle tehlikeli durumlarda, Çeçenler çılgınca ateş ederken ve savaş bağırırken gösteriyor.

︎ Videolar savaş tutkunu Ruslar arasında binlerce kez paylaşılırken, uzmanlar Çeçen savaşçıları ‘tiktok savaşçıları’ olarak alaya alıyor. Videolar, gerçek savaş operasyonlarıyla ilgisi olmayan saf propaganda malzemesidir. Kadirov’un askerleri Ukrayna’ya savaşmak için değil, çalmak, korkutmak ve işkence yapmak için geldiler.

Bültene kaydolmak için buraya tıklayın.

Ukrayna mevzileri yanıyor Kamikaze insansız hava araçlarıyla saldırı

Kaynak: ViralPress

10/21/2022