Kaynaklar – Ravens RB JK Dobbins Diz Muayenesi, 4 ila 6 hafta


MÜDÜRLÜK DEĞİRMENLERİ, Md. Baltimore Ravens geri dönüyor JK DobbinsCiddi bir diz yaralanmasından uzun bir dönüş yolu başka bir darbe aldı. ESPN’den Adam Schefter Cuma günü bildirdiğine göre, Ravens’ın bir numarası…

Kaynaklar – Ravens RB JK Dobbins Diz Muayenesi, 4 ila 6 hafta

MÜDÜRLÜK DEĞİRMENLERİ, Md. Baltimore Ravens geri dönüyor JK DobbinsCiddi bir diz yaralanmasından uzun bir dönüş yolu başka bir darbe aldı.

ESPN’den Adam Schefter Cuma günü bildirdiğine göre, Ravens’ın bir numarası olan Dobbins’in önümüzdeki hafta sol dizinden artroskopik ameliyat geçirmesi bekleniyor ve bu da onu dört ila altı hafta sahadan uzaklaştıracak. Pazar günkü New York Giants’a 24-20 mağlup olduğu maçın ikinci yarısında oynamadığı için bütün hafta antrenman yapmadı.

Kargalar (3-3) onlara bağlı olacak Kenya EjderhasıBaltimore’un bu sezon 100 hızlı yarda üreten ilk geri dönüşü ve en azından bir sonraki ay artan bir arka alan oldu. Yargıç TepesiAnlaşma başına 6.6 yard ile lider olan Ravens, önceki iki maçı sakatlık nedeniyle kaçırdıktan sonra Pazar günkü Cleveland Browns maçına geri döndü. Joss Edwards Ayrıca, son iki hafta boyunca yapılan antrenmandan sonra Fiziksel Olarak Gerçekleştirilemez listesinden de etkinleştirilebilir.

Ravens koçu John Harbaugh, bu haftanın başlarında Drake hakkında “Bir kez yokuş aşağı gitmeye başladığınızda, gerçekten etkili oluyor” dedi. “Biraz hızı ve bazı patlamaları var.”

Bu, sezon öncesi finalinde dizinden sakatlandıktan sonra sezon boyunca sahalardan uzak kalan Dobbins için bir başka büyük darbe. ACL, LCL, menisküs ve hamstringlerini yırttığını söyledi.

Sezonun ilk iki maçını kaçırdıktan sonra, Dobbins sınırlı sayıda şutla geri döndü ve tam güçte görünmüyordu. Dört maçta 35 yükte 123 yarda vardı.

Geçen hafta Dobbins, 9 Ekim’de Cincinnati Bengals’i 19-17 mağlup ettiği maçın dördüncü çeyreğinde oynamamanın 9 Ekim’de “çok zor” olduğunu kabul etti.

Harbow bu haftanın başlarında “Dizi ona çok sert davrandı. İkinci yarıda o alevlenmeleri varmış gibi hissetmedi” dedi. “Sanırım bir noktada ona inmiş olabilir.”

2020’deki ikinci turda, Dobbins hemen etkili bir oyuncuydu ve tüm NFL maçlarına hızlı bir şekilde (6.0 YPC) liderlik etti ve dokuz touchdown ile Ravens çaylak rekorunu kırdı.

Bu sezon, Baltimore’un koşu maçları toplam 458 yarda ulaştı ve NFL’de 25. sırada yer aldı.