Keeler Murray: Cliff Kingsbury’ye söylediğim tek şey rahat olmaktı


Getty Resimleri Kardinallerin hücumu bu sezon tüm silindirlere ateş etmiyor ve Perşembe gecesi ikinci çeyreğin sonlarında takımda baskı belirtileri görülüyor. oyun kurucu Keeler Murray Antrenör Cliff Kingsbury,…

Keeler Murray: Cliff Kingsbury’ye söylediğim tek şey rahat olmaktıGetty Resimleri

Kardinallerin hücumu bu sezon tüm silindirlere ateş etmiyor ve Perşembe gecesi ikinci çeyreğin sonlarında takımda baskı belirtileri görülüyor.

oyun kurucu Keeler Murray Antrenör Cliff Kingsbury, ilk gol maçında oyun saati sona ererken takım mola aldıktan sonra hareketli bir sözlü alışverişi yaptı. Murray taç çizgisine doğru ilerlerken “çığı sakinleştir” derken görülüyordu ve Kingsbury geniş bir alıcıya ateş ederek karşılık verdi. DeAndre Hopkins erkekler arasında.

Kardinaller sonraki maçta gol attı ve maçı berabere bitirdi. Aradan önce yapılan müdahalenin art arda geri dönüşlerinde öne geçecekler ve geceyi 28-14’lük bir galibiyetle tamamlayacaklar. Bu, ilk yarıda tırmanan gerilimi azaltmayı kolaylaştırdı.

TheAthletic.com’dan Doug Haller aracılığıyla Murray, “Bazen aralarında gerçek bir hamle var” dedi. “Bu…” Sakin ol, biz iyiyiz. düzelteceğiz. Kaydolmakla sonuçlandı, yani bu iyiydi, ama tüm söylediğim buydu. Sadece sakin ol.”

Kingsbury, Murray’in kendisine “televizyonda iyi görünmediğini, çok ateşli olduğunu” söylediğini ve tüm katılımcıların yoğunluğunun iyi bir şey olduğunu düşündüğünü söyledi.

“Evet demek istiyorum, bu iyiKingsbury dedi. “Bence olmak istediğimiz yerde ve yapmak istediğimiz şeyde bir hakaret gibi davranıyoruz ve böyle bir yoğunluk düzeyine sahip rakipleriniz var, bence bu bizi ileriye taşımaya devam edecek.”

Suç hala devam eden bir çalışma, ancak Hopkins karşılığını verdi dönüşünde Ve uzun bir dizi ardışık kayıp yakalamayı başardılar. Bu şeylerin ileriye dönük takım için olumlu bir ivme yaratıp yaratmayacağını göreceğiz.