Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?


Puan kazandıran kredi kartları birçok alanda yapılan alışverişlerinize katkı sağlamaktadır. Kazancınızın harcamalarla avantaja çevrilmesi için doğru seçim yapabilirsiniz.

Puan Kazandıran Kredi Kartları Hangileri?

Puan kazandıran kredi kartları ile puan toplayarak keyifli ek alışverişler yapma şansınız olur. Bankanızın güncel kampanyalarını takipte kalarak çok sayıda artı sağlanabilir.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları Neler?

En çok puan kazandıran kredi kartları hemen her bankanın verdiği bir hizmettir. Alışverişlerinizden çeşitli oranlarda puan sayesinde belirli aralıklarda harcama yapabilirsiniz.

1 . İş Bankası | Maximum Kredi Kartı

İş Bankası Maximum kart puan kampanyalarını da takip ederek 1 maxi puan karşılığı 1 TL olarak harcama yapabilirsiniz. Üye iş yeri sayısı toplam 440.000 adettir. Bu yerlerden yapılan harcamalarda belirtilen oranda puan elde edebilirsiniz. Ayrıca e ticaret sitelerindeki alışverişlerinizde de 750 TL harcama yapılması halinde 100TL puan verilmektedir.

2. CEPTETEB | Bonus Kart Puanları

CEPTETEB Bonus kredi kartı kullanarak restoran ve mağaza harcamalarınızdan özel puanlar toplayabilirsiniz. İlk sene kart aidatı almayan bu kart ile puan toplamak oldukça kolaydır. Yeni başvuru yapanlar ilk ayda 100 TL harcama ardından 50 TL bonus kazanmaktadır. Birçok internet sitesi alışverişlerinizde indirimlerin ve puanların keyfini çıkarabilirsiniz.

3. Akbank |Axess Chip Para Puan

Akbank Axess kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerden chip para puan kazanabilirsiniz. Her 1 chip para puan 1 TL olarak değerlendirilmektedir. Akbank üye iş yerlerinden bu puanları kazanabilmektesiniz.

4. Garanti BBVA | Bonus Puan

Garanti BBVA kredi kartlarından alacağınız her 1 bonus puan 1 TL değerindedir. Yurt dışındaki alışverişlerinizde de bu kazanç sürdürülebilmektedir. Bonus puan kampanyalarını düzenli takip ederek sınırlı süre için geçerli ek kazançları değerlendirmelisiniz. Temmuz sonu kampanyasında 150 TL harcamalarda 60 TL’ye kadar bonus alabilmektesiniz. Tek seferde 75 TL ve üzerindeki alışverişlerde de %10 bonus puan verilmektedir.

5. Yapı Kredi | World Puan

Güncel world puan kampanyalarını da takip ederek bankaya ait kredi kartından yapacağınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. 2 puan 1 kuruş değerindedir. Üye iş yerlerinden alışveriş yapma koşulu bulunmaktadır.

Bireysel emeklilik yatırımlarına da bu puanları kullanabilmektesiniz. Gıda alanında tek seferde 150 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL kazancınız olabilir. Yeniden aynı miktarda alışverişlerde de avantajınız sürdürülmektedir. Kart yüklemeleriniz ve yurt dışı harcamalarınıza yönelik de kampanyalar bulunmaktadır.

6. Denizbank | Bonus Kart Puanları

Bonus kart programına dahil edilen Denizbank bonus kredi kartlarında 1 bonus puan 1 TL değerindedir. Banka özellikle yeni başvurularda puan konusunda daha çok kampanya sunuyor. Kullanmakta olduğunuz kredi kartı türlerine göre değişik bonus puanlar yüklenebilmektedir.

Denizbank bonus kartı yeni aldıysanız ilk 3 aylık sürede 300 TL’ye kadar indirim imkanı bulunmaktadır. Gold kredi kartı alanlar fazladan alışverişlerinizin dörtte biri kadar puan verebilmektedir. Ekstre tutarının limitler sınırında olması halinde daha çok puan kazandırılabilmektedir.