Sony, oyun kasasının ticari markasını Resident Evil Showcase’e devretti.


Sony dün gece canlı olarak ağırlandı Resident Evil Galerisi üstünde Youtube kanalıVe aslında canlı yayınları birden fazla şekilde etkiledi. İlk olarak, 15 dakikalık geri sayım sayacı sanki bir şeymiş gibi…

Sony, oyun kasasının ticari markasını Resident Evil Showcase’e devretti.

Sony dün gece canlı olarak ağırlandı Resident Evil Galerisi üstünde Youtube kanalıVe aslında canlı yayınları birden fazla şekilde etkiledi. İlk olarak, 15 dakikalık geri sayım sayacı sanki bir şeymiş gibi anlatıldı. oyun koşulu Donanım üreticisinin kendisinden oldu. Her zamanki mavi arka planlar, yumuşak müzik ve PlayStation düğmeleri, şovu Capcom yerine Sony yürütüyormuş gibi göstermek için kendilerini her türlü şekilde düzenlerken görülebilir.

Canlı yayın sırasında bir değişiklik daha yaşandı. Sunulan bir römork yerine Resident Evil Köyü Mac’te oyuna yeni bir bakış açık PSVR2 tespit edildi. Spot ışığı VR bağlantı noktası hakkında önemli bilgilerden yoksun olsa da – bunun yerine bir özet olarak kabul edildi – Kıdemli Direktör Kengo Akiyama, PSVR2 Sense sayesinde gelişmiş çözünürlük, 3D ses ve genel olarak “daha gerçekçi ve gerçekçi bir oyun deneyimi” gibi yeni özellikleri vurguladı. Kontrolörler. Bonus klibi yakalayabilirsiniz bu bağlantı aracılığıyla.

Hayranlar bir ipucu bile beklemeye devam ederken PlayStation’ı GörüntüleSony bir canlı yayını kendi yayını gibi hissettirmeye çalışırken State of Play markasının birdenbire ortaya çıktığını görmek biraz komik olabilir. Tabii ki, platform sahibinin Resident Evil serisi için bir pazarlama anlaşması var gibi görünüyor, bu yüzden hayatta kalma korku serisini PS5 ve PS4 ile mümkün olduğunca yakın bir şekilde bağlamak için her zaman elinden gelenin en iyisini yapacak.

Gelecek yıl Resident Evil Village’a gelecek olan PSVR2 modunun yanı sıra, gösteri gelecek hafta DLC’ye de odaklanıyor. gül tonları ve Resident Evil 4 Remake, geçenlerde sonuncusuna gittik el ele tutuşmak ile birlikte. Oynadıktan sonra bağlantı üzerinden ilk izlenimlerimize göz atın.